teleperformance.image_.2014
Candidatul ideal:

Iti doresti un job in care sa imbini placutul cu utilul ?
CUNOSTI LIMBA GERMANA SAU LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL AVANSAT ?
Transforma-ti pasiunea si cunostintele intr-un venit sigur si considerabil!!!!Cerinte:
Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi,
CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA sau GERMANA LA NIVEL AVANSAT
Comunicare cu usurinta si claritate;
Auto-motivat si cu spirit de echipa;
Cunostiinte de operare pe calculator (Windows, MS Office)
Pasiune pentru jocuri si tot ce este nou in acest domeniuDaca te regasesti in descrierea de mai sus si esti decis sa-ti incepi activitatea profesionala alaturi de o echipa cu experienta de la care ai ce invata, APLICA AICI sau trimite cv-ul tau pe adresa recrutare@teleperformance.ro !
FIE CĂ AI EXPERIENȚĂ SAU NU , te așteptăm să FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRĂ !!!!

Descrierea jobului:
Ofera suport in LIMBA FRANCEZA sau GERMANA utilizatorilor de jocuri pe calculator

Ce îți oferim:
TRAINING profesional specializat;
Clienți renumiți și proiecte variate
ATMOSFERĂ PRIETENOASĂ, echipă ambițioasă și pozitivă;
Teambuilding-uri și activități impreună cu echipa
PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL , posibilitatea de a lucra FULL-TIME sau PART-TIME
Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile;
SALARIU FIX MOTIVANT ; bonus pentru performanță si bonuri de masa
Sansa de a construi o CARIERA intr-un mediu tanar si dinamic

Descrierea companiei:

Companie multinationala apartinand SR TELEPERFORMANCE INTERNATIONAL GROUP, cea mai mare companie mondiala de outsourcing, care opereaza in 47 de tari de pe toate continentele, in 66 de limbi straine si dispune de 281 centre de contact. Teleperformance activeaza in domeniul call centerelor, avand in portofoliu clienti din domeniul furnizorilor de telefonie mobila, banci de prestigiu ce activeaza pe piata locala si internationala, companii de asigurari, hoteluri si diverse companii mari care apeleaza la serviciile de Customer Care, Telesales, Debt Collections, Cross&Up Selling, Technical Support etc.

Aplica AICI