logo-ssCandidatul ideal:
Esti o persoana creativa, ambitioasa si esti pasionata de moda? Daca pe langa toate astea esti o persoana serioasa, atenta la detalii si ai spirit de echipa, atunci cu siguranta esti persoana pe care o cautam! Nu ezita sa depui CV-ul tau acum! Alatura-te echipei StarShinerS!

Cerinte:
– cunostinte la nivel avansat a unei dintre urmatoarele limbi straine: maghiara, germana, italiana, spaniola
– experienta in relatiile cu clientii
– orientare catre client
– persoana dinamica, organizata, responsabila, atenta la detalii;
– bune abilitati de comunicare, claritate in exprimare, vocabular si dictie foarte buna
– cunostinte foarte bune de gramatica limbii romane – obligatoriu
– atitudine pozitiva, punctualitate, spirit de echipa, entuziasm, dinamism
– fermitate, rabdare, calm, politete, dictie buna.
– abilitati de invatare rapida si de gestionare a mai multor sarcini in acelasi timp
– cunostinte bune de utilizare a MS Office (Word si Excel);
– cunostintele de marketing constituie avantaj;
– experienta in Vanzari, Telecomunicaţii, Media sau Internet reprezintă un avantaj
– experienta pe un post similar constituie avantaj

Descrierea jobului:
– preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor;
– preluare comenzi telefonice
– consilierea clientilor in alegerea articolelor, asortarea lor
– solutionarea reclamatiilor;
– oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala;
– pachet salarial atractiv cu bonusuri pentru performatnte
– mediu de lucru ultra modern intr-un sediu nou realizat cu un standard inalt de calitate, calculatoare de ultima generatie,, muzica ambientala pe toata perioada de lucru; vestiare si dusuri, bucatarii pentru pauza de masa.

Descrierea companiei:
Suntem cel mai vizionat si apreciat site de vestimentatie feminina.Am inceput activitatea in anul 2008, devenind un brand recunoscut de catre toate femeile din Romania. Conceptul nostru de a oferi clientilor nostri cele mai actuale articole vestimentare, de calitate superioara, la cel mai accesibil pret si in cel mai scurt timp posibil, este unic in Romania.Am reusit sa atragem de partea noastra zeci de mii de cliente, iar datorita acestora StarShinerS nu este doar un simplu magazin online, ci un stil de viata al doamnelor care isi doresc sa se afirme si sa se impuna prin tinute fermecatoare.Oferim Servicii Premium in toate tarile din Uniunea Europeana.Echipa StarShinerS este una profesionista, care tine mereu cont de parerile si cerintele clientilor, iar articolele vestimentare pe care le oferim sunt intotdeauna cele mai spectaculoase si actuale tendinte din lumea modei.StarShinerS a fost, este si va fi intr-o continua dezvoltare! Punctele noastre forte sunt calitatea articolelor, profesionalismul in relatiile cu publicul, rapiditatea livrarilor si seriozitate maxima.StarShinerS iti ofera ultimele inovatii din lumea modei, o gama larga de articole vestimentare deosebite cu ajutorul carora vei iesi in evidenta si vei avea un look spectaculos!

Aplica AICI

Leave a Comment

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.