CRITERII DE SELECȚIE
Cunostințe de limba Engleza, Germana, Italiana
Peste 3 ani experiență în Audit / Consultanta, Banci, Financiar / Contabilitate
Candidatul ideal

Cu studii superioare (studii economice)
Cu capacitate si dorinta de invatare si perfectionare, deschisa spre nou in fiecare clipa.
Cu bune abilitati de comunicare, capabili sa se integreze intr-o echipa tanara, persoane dinamice, ambitioase si cu atitudine pozitiva
Cu initiativa
Capabil sa-si recunoasca greselile care intervin, si sa invete din ele pentru a nu le repeta.
Punctual, organizati si cu simt al raspunderii pentru ceea ce fac.
Capabil de a lucra si a se adapta si in perioade cu conditii de stres
Cu cunostinte de limba engleza si/sau germana
Cu cunostinte de operare PC (Word, Powerpoint, Excel)
Cu disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant
Comision de succes pentru fiecare proiect finalizat
Telefon de serviciu
Laptop
Masina de serviciu in timpul programului

Descrierea companiei

Firma de consultanta in domeniul managementului afacerilor si al fondurilor europene.

Leave a Comment